AW-11388974249
bayrak-diregi
Asansörlü Bayrak Direği

Asansörlü Bayrak Direği

asansorlu-bayrak-diregi

Bayrak direklerinin farklı türleri bulunmaktadır. Tabii ki kullanım amacına göre farklı direkler bulunabilmektedir. Bu direk türlerinden birisi de asansörlü bayrak direği olmaktadır. Bu sistemler adından da anlayabileceğiniz gibi bir motor bulunduran ve direğe taktığınız bayrağı aşağı ve yukarı yönde otomatik olarak hareket ettiren sistemlerdir. Bu noktada tabii ki büyük bir konfor sağlamaktadır. Özellikle sürekli olarak bayrağın indirilmesi ve tekrar göndere (direğin en üst noktasına) çekilmesi gereken yerlerde bu tür sistemler büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sürekli olarak bayrağı hareket ettirmeniz gerekmiyorsa tabii ki bu sistemi almanıza gerek yoktur. Bunun yerine makaralı sistemi almanız daha büyük faydanıza olacaktır. Tabii ki asansörlü bayrak direği daha pahalı bir sistemdir. Bu noktada sürekli olarak bayrağı hareket ettirmiyorsanız bu sistemi almanıza da gerek yoktur.

Asansörlü Bayrak Direği Nedir?

Asansörlü bayrak direği yukarıda da belirtiğimiz gibi içerisinde bir motor bulunduran bir sistemdir. Bu motor sayesinde bayrak otomatik olarak hareket ettirilebilmektedir. Makaralı sistemler bu sistemlere göre çok daha ucuz olsa da maalesef bu sistemlerde bayrağın el ile hareket ettirilmesi gerekmektedir. Bu da sürekli olarak hareket ettirilmesi gereken bayraklarda büyük bir problem oluşturmaktadır. Asansörlü sistemler bu anlamda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tek bir tuşla bayrağı indirmenizi veya kaldırmanızı sağlamaktadır. Tabii ki bu noktada bu sistemlerin bir dezavantajı fiyatı olmaktadır. Elektrikli bir sistem olduğu için iyi bir şekilde yalıtılması ve ekstradan bir motorun kullanılması gerekmektedir. Bunlar ek bir maliyet oluşturmaktadır. Fakat bu sistemin sağladığı fayda aradaki fiyat farkına fazlası ile değmektedir.

Asansörlü Bayrak Direği Fiyatları

İnsanlar bir ürün almak istediğinde tabii ki bunun fiyatını da merak etmekte ve araştırmaktadır. Bu noktada asansörlü bayrak direği fiyatları da araştırılmaktadır. Fakat bu konuda sabit bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Direğin uzunluğu, direğin yapıldığı materyal, kullanılacak olan motor, takılacak olan bayrağın büyülüğü gibi etmenler fiyatı etkilemektedir. Bu noktada en güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.