AW-11388974249
bayrak-diregi

10 YAŞINDA
Flama Direği

Flama Direği

flama-diregi

Flama direği de bir çeşit bayrak direğidir. Flama direğinin normal bir direkten farklı olmasının sebebi ise çok daha küçük olmasıdır. Bu tür direkler arabalarda, binaların kapılarının yanında ya da bir makam odasının içerisinde bulunabilirler. Bunlara büyük bayraklar asmak yerine genellikle çok daha küçük flamalar asılmaktadır. Tabii ki bunların küçük olması kalitesiz oldukları veya normal bir direğe göre daha kötü oldukları anlamına gelmemektedir. Flama direklerinin de farklı materyallerden üretilenleri bulunmaktadır. Bu noktada yaptırdığınız materyale ve boyutuna göre fiyatı değişebilmektedir. Yine araca takılmak için yapılıyorsa bu da fiyatını etkilemektedir.

Flama Direği Nerelerde Kullanılır?

Flama direği kullanım alanları çok geniştir. Kısıtlı bir kullanım alanı bulunmamaktadır. İstediğiniz yer yerde kullanmaya uygun bir direk türüdür. Bu direk türünün en çok kullanıldığı alanlar binaların girişinde kapıların kenarında, makam odalarında, makam araçlarında ve benzer yerlerde kullanılabilmektedir. Bu direklerin en büyük özellikleri küçük olmalarıdır. Bu direklere büyük bayraklar da takılmamaktadır. Bu tür direklere takılan bayraklar da küçüktür. Tabii ki bu direklerin de farklı türleri bulunmaktadır. Kullanacağınız alana göre bu ürünler de farklılık gösterebilmektedir. İstediğiniz malzemede veya farklı boyutlarda üretilmesi mümkündür. Firmamız bu noktada çok geniş bir stokla sizlere hizmet vermektedir.

Flama Direği Fiyatları

İnsanlar tabii ki bir ürün almak istediklerinde bunun fiyatını da çok fazla araştırmaktadır. İnsanlar bütçelerine uygun bir ürün almak istemektedir. Flama direği fiyatları da bu noktada çok fazla araştırılmaktadır. Fakat başta da belirtiğimiz gibi bu direk türü farklı alanlarda kullanılabilmekte ve farklı boyutlarda olabilmektedir. Yine flama direklerinin farklı materyallerden üretilmesi de mümkündür. Bu da fiyatın farklılaşmasına neden olmaktadır. Bu noktada en güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz ihtiyacınıza ve direği ürettirmek istediğiniz materyale göre sizlere gerekli olan fiyatı sunacaktır. Firmamız toptan alım yapmanıza da olanak sağlamaktadır. Toptan alım yapmanız durumunda fiyat avantajı da oluşmaktadır. Ekibimiz sizlere bu konularda gerekli olan tüm bilgilendirmeyi yapacak ve fiyat bilgisini de sizlere verecektir.