AW-11388974249
bayrak-diregi
Büyük Bayrak Direği

Büyük Bayrak Direği

buyuk-bayrak-diregi

Büyük bayrak direği araştırması insanlar tarafından çok fazla yapılmaktadır. Bayrak direkleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Okulların bahçesinde, dershanelerin bahçesinde, makam odalarında, devlet kurumlarının bahçesinde ve büyük firmaların bahçesinde bulunmaktadır. Bu tür bayrak direklerine her türlü bayrak takılmaktadır. Gerek ülkemizin bayrağı gerekse de firmaların bayrakları buralarda sergilenebilmektedir. Bu noktada tabii ki firmalar iyi bir firmadan hizmet almak istemektedir. Büyük direklerin yapılmasında dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar;

  • Direk mutlaka dış ortam şartlarına uygun olmalıdır. Büyük bayrak direkleri tabii ki dış ortamlarda kullanılmaktadır. Bu noktada dış ortam şartlarına da uygun olmalıdır.
  • Mutlaka bu tür direkler iyi olarak yere sabitlenmelidir. Büyük direkler çok ağır olduklarından özel çelik vidalar ile yere sabitlenmelidir.
  • Direğin boyaması özel olarak yapılmalıdır. Taşınma aşamasında da boyanın zarar görmemesi sağlanmalıdır.
  • Bu tür direklerin yapıldığı malzeme de önemlidir. Özellikle 10 metreyi geçen direklerde mutlaka çelik malzemelerin kullanılması önerilmektedir.

Büyük Bayrak Direği Montajı

Büyük bayrak direği montajı başta da belirtiğimiz gibi önemlidir. Bu tür büyük direkler genellikle çelik malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Bu da büyük bir ağırlık oluşturmaktadır. Tabii ki bu noktada bu tür direklerin yere de iyi olarak sabitlenmesi gerekmektedir. Aksi halde direklerin yamulması veya daha da kötüsü direklerin devrilmesi gibi problemler olabilmektedir. Maalesef bunlar istenmeyen durumlardır. Bu tür durumların meydana gelmemesi için de direklerin iyi şekilde montajlanması gerekmektedir. Firmamız bu noktada alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Direk için gerekli olan vidaları doğru olarak belirlemekte ve çelik vidalar ile bu direkleri sabitlemektedir. İleride bir problem yaşama ihtimaliniz ortadan kaldırmaktadır.

Büyük Bayrak Direği Fiyatları

Büyük bayrak direği hakkında merak edilen konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. Tabii ki büyük direklerde malzeme daha çok gittiği için fiyatlar da artmaktadır. İnsanlar bu yüzden fiyatları merak etmektedir. Fakat bu noktada sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. Mutlaka güncel ve doğru fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime göçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz ihtiyacınıza göre fiyat bilgisini paylaşacaktır.