AW-11388974249
bayrak-diregi
Konsollu Bayrak Direği

Konsollu Bayrak Direği

konsollu-bayrak-diregi

Konsollu bayrak direği genellikle reklam afişlerinin asıldığı direk türüdür. Bu tür direklerde bir ülkenin veya kurumun bayrağından daha çok bir firmanın reklamı asılmaktadır. Bu tür direklerin üst kısmında 360 derece dönebilen bir mekanizma bulunmaktadır. Bu sayede rüzgarın yönüne ve diğer etmenlere göre bayrak direği dönmekte ve reklamı 360 derece olarak yapmaktadır. Bu tür direklere olan ilgi de çok fazladır. İnsanlar tabii ki iyi bir firmadan bu tür direkleri almak istemektedir. Bu tür direklerde önemli olan konulardan birisi dış ortam şartlarına uygun olmasıdır. Reklamlar tabii ki genellikle açık alanlarda yapılmaktadır. Bu noktada yağmur ve kar gibi etmenlere de dayanıklı olmalıdır.

Konsollu Bayrak Direği Alırken Dikkat Edilecekler

Konsollu bayrak direği alırken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bu noktada;

  • Direk mutlaka dış ortam şartlarına uygun olmalıdır. Reklam direklerinin mutlaka paslanmaması gerekmektedir.
  • Reklam direklerinin üst kısmında döner yapıda bir mekanizma bulunmalıdır. Reklam direklerinde reklamlar dikey olarak takıldığı için mutlaka rüzgar geldiğinde dönebilmelidir.
  • Bu tür direkler mutlaka zemine iyi oturmalıdır. Boyları kısa olduğu ve üstelerinde büyük bir bayrak olduğu için mutlaka zemine iyi sabitlenmelidir. Bu direkler zaman içerisinde sökülebileceğinden dolayı da bu sabitleme işlemi sabit bir şekilde yapılmamalıdır.

Bu unsurlara dikkat ederek bir direk almanız sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Bu tür direkleri alırken iyi bir tanıtım yapmak için iyi bir direk almanız da gerekmektedir. Bu noktada firmamız sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermektedir.

Konsollu Bayrak Direği Fiyatları

Konsollu bayrak direği hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. Maalesef bu noktada sabit bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Direğin boyutu, reklam bayrağının boyutu ve tabii ki direğin yapılacağı malzemeye göre fiyat farklılık göstermektedir. Bu noktada mutlaka güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan fiyat bilgisini sunacaktır. Ekibimiz bu alanda uzman olan bir ekipten oluşmaktadır. Bu noktada sorunsuz bir deneyim yaşamanızı ve en iyi ürünü en uygun fiyata almanızı sağlamaktadır.