AW-11388974249
bayrak-diregi

10 YAŞINDA
Çelik Bayrak Direği

Çelik Bayrak Direği

celik-bayrak-diregi

Çelik günümüzde kullanılan en dayanıklı metal türlerinden birisidir. Çelik bayrak direği de bu noktada çok fazla satılmaktadır. İnsanlar özellikle de çok yüksek direkler almak istediklerinde bunların dayanıklı olması gerekmektedir. Bu noktada bu tür direklerin üretilmesinde çelik sıklıkla kullanılmaktadır. Çeliğin en büyük özelliklerinden birisi uzun ömürlü olmasıdır. Uzun süre boyunca sizlere hizmet verebilmektedir. Bunun yanında herhangi bir şekilde güvenlik riski de oluşturmamaktadır. Uzun direklerde en çok karşılaşılan problem direğin zaman ile eğilmesi olmaktadır. Fakat çelik bu anlamda da büyük bir fayda sağlamaktadır. Çelik dayanımı yüksek bir metal olmasından dolayı bu tür problemler oluşmasının da önüne geçmektedir.

Çelik Direklerde Dikkat Edilecekler

Çelik direkler sektörde belirtiğimiz gibi çok fazla kullanılmaktadır. Bu noktada çelik bayrak direği alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Bunların başında çeliğin paslanması gelmektedir. Çelik normal şartlarda paslanabilen bir malzemedir. Bu noktada mutlaka doğru koruyucular ile kaplanması ve paslanmasının engellenmesi gerekmektedir. Yine eğer direği boyatmak isterseniz mutlaka kaliteli bir boya kullanılması gerekmektedir. Yine çelik direklerin olumsuz yanlarından birisi ağırlığı olmaktadır. Her ne kadar çelik dayanımı yüksek bir malzeme olsa da aynı zamanda ağır bir malzemedir. Bu tür direklerin yere iyi bir şekilde sabitlenmesi gerekmektedir. Aksi halde ileride problem yaşatma ihtimali artmaktadır. Mutlaka bu tür direklerin uzman bir ekip tarafından hazırlanması ve monte edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu noktada uzun süredir sektörde olmasının getirdiği tecrübe ve uzman ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Çelik Bayrak Direği Fiyatları

Çelik bayrak direği hakkında en çok sorulan soruların başında fiyatlar gelmektedir. Çelik nispeten pahalı bir malzemedir. Fakat firmamız sizlere olabildiğince uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Yaptırmak istediğiniz direğin boyutu fiyatı etkileyeceği için bu noktada sabit fiyat verilememektedir. Yine herhangi bir asansör sistemi isteyip istemediğiniz veya makara gibi ekstra özellikler isteyip istemediğiniz de fiyatı etkilemektedir. Güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan fiyat bilgisini verecektir.