AW-11388974249
bayrak-diregi
Galvaniz Bayrak Direği

Galvaniz Bayrak Direği

galvaniz-bayrak-diregi

Bayrak direkleri genel olarak binaların bahçesinde bulunmaktadır. Bunun yanında tanıtım amaçlı kullanılan veya makam araçlarına takılan bayrak direkleri de yine açık ortamda bulunmaktadır. Tabii ki bir direğin açık ortamda bulunması için mutlaka suya dayanıklı olması gerekmektedir. Ülkemiz yağmur, kar ve dolu yağan bir ülkedir. Bu noktada ülkemizde kullanılacak direğin de mutlaka suya dayanıklı olması ve paslanmaması gerekmektedir. Bu konuda özellikle büyük boyutlu direklerde çelik malzeme kullanılması paslanma noktasında büyük bir problem oluşturmaktadır. Bu noktada yardımımıza galvaniz bayrak direği koşmaktadır. Bu tür direkler paslanmaya karşı özel olarak kaplanmaktadır. Üstüne de istediğiniz renk boya yapılabilmektedir. Bu sayede hem kozmetik olarak güzel görünen hem de dış ortam şartlarına üst düzeyde dayanıklı bir direk elde edilmektedir.

Galvaniz Bayrak Direği Nerelerde Kullanılır?

Galvaniz bayrak direği belirtiğimiz gibi daha çok açık alanlarda kullanılmaktadır. Galvaniz kaplamanın en büyük özelliği kaplandığı maddenin paslanmasını engellemesidir. Fakat bu noktada bu tür ürünler sadece dışarıda kullanılır gibi bir algı da yanlıştır. Paslanma sadece suyun değmesi ile değil nemle de oluşmaktadır. Bu noktada kapalı ortamda kullanılsa bile boyası soyulan bir direğin, boyasının soyulduğu yerden paslanması mümkün olmaktadır. Bu noktada kapalı ortamda kullanılacaksa bile uzun ömürlü bir direk alınmak isteniyorsa mutlaka galvaniz direk seçilmelidir. Direğin boyutu uzunsa ve çelik malzemeden üretilecekse bu noktada galvaniz kaplama zaten kaçınılmaz olmaktadır. Aksi halde direk kısa süre içerisinde oksitlenmeye başlayacak, kararacak ve kötü bir görüntü oluşturacaktır. Bunun yanında metalin dayanımını da düşürecek ve güvenlik riskleri de oluşturacaktır.

Galvaniz Bayrak Direği Fiyatları

galvaniz bayrak direği hakkında en çok sorulan ve araştırılan konu fiyatlar olmaktadır. Fakat direğin boyutu gibi etmenler fiyatı etkilediğinden dolayı sizlere sabit bir fiyat sunmamız da mümkün olmamaktadır. En güncel ve doğru fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan fiyat bilgisini sunacaktır. Bunun yanında direk türlerimiz hakkında da istemeniz durumunda sizlere ayrıntılı olarak bilgi verecek ve sorularınıza yanıt bulacaktır.