AW-11388974249
bayrak-diregi
Poligon Bayrak Direği

Poligon Bayrak Direği

poligon-bayrak-diregi

Poligon bayrak direkleri kalın ve yüksek boyutlara sahip olan direklerdir. Bu tür direkler 6 ila 120 metre arasında üretilebilmektedir. Poligon direkler genellikle büyük meydanlarda veya büyük alanlarda kullanılan direklerdir. Bu tür direkler çelik malzemelerden üretilmektedir. Çok büyük ve uzun oldukları için çelik malzemeden üretilmektedir. Bu tür direklerde ST 37 veya ST 51 türü çelik kullanılmaktadır. Bu tür direklerin paslanmaması için de özel kaplamalar ve boyalar kullanılmaktadır. Galvaniz işleminden geçirilmekte ve uzun süre hizmet vermesi sağlanmaktadır. Dış ortamlardan gelebilecek olan etmenlere karşı da bu noktada dayanıklı bir direk türüdür. Poligon bayrak direği insanlar tarafından da çok fazla araştırılmaktadır. Bu tür bayrak direkleri mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bu yüzden insanlar iyi bir firmadan hizmet almak istemektedir.

Poligon Bayrak Direğinin Montajı

Poligon bayrak direği hakkında en önemli konu kesinlikle montaj olmaktadır. Bu tür direkler dediğimiz gibi 120 metreye kadar çıkabilmektedir. Bu da çok ağır ve büyük bir alan kaplayan direklerin oluşmasına neden olmaktadır. İlerleyen süreçlerde bunun bir problem oluşturmaması için mutlaka zemine iyi bir şekilde sabitlenmesi gerekmektedir. Bu tür direklerin yere doğru sabitlenmemesi büyük problemlere neden olabilmektedir. Direğin zamanla eğilmesi veya devrilmesi gibi problemler oluşabilmektedir. Bu noktada mutlaka bu tür direklerin yere bağlantısı da ST 37 çeşidi çelik vidalar ile yere yapılmalıdır. Tabii ki bu noktada vidaların et kalınlığına da dikkat edilmelidir. Yüksekliğine göre vidaların kalınlığına karar verilmelidir. Tabii ki bu işin mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Özellikle ilerleyen süreçlerde problem olmaması için mutlaka dikkatli davranılmalıdır.

Poligon Bayrak Direği Fiyatları

Poligon bayrak direği hakkında en çok araştırılan konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. İnsanlar bu tür bir direğe ihtiyaç duyduğunda fiyatını da merak etmektedir. Fakat bu konuda sabit bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Direğin boyutuna göre fiyatı ciddi şekilde farklılık göstermektedir. Bu noktada doğru ve güncel fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz fiyat bilgisini sizlere verecektir.