AW-11388974249
bayrak-diregi
Paslanmaz Çelik Bayrak Direği

Paslanmaz Çelik Bayrak Direği

paslanmaz-celik-bayrak-diregi

Bayrak direklerinin farklı materyallerden üretilmesi mümkündür. Paslanmaz çelik de bu noktada kullanılan malzemelerden birisidir. Çelik dayanıklılığı çok yüksek olan bir malzemedir. Bu noktada çok yüksek direklerde bile gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir malzemedir. Çeliğin en büyük sorunu ise paslanması olmaktadır. Bu noktada özel bir işlemden geçirilerek çeliğin paslanması engellenmektedir. Bu da çeliğin en büyük problemi olan paslanmasının önüne geçmektedir. Paslanmaz çelik bayrak direği sektörde çok fazla kullanılmaktadır. Fakat bu tür direklerin takılması uzmanlık gerektirmektedir. Çelik her ne kadar sağlam bir malzeme olsa da aynı zamanda ağır bir malzemedir. Uzun bir çelik direk çok ağır olmaktadır. Bu noktada mutlaka uzman bir ekip tarafından montelenmesi gerekmektedir. Ekibimiz bu noktada usta bir ekiple çlaışmakta, doğru hesaplamaları yaparak direği yerine sabitlemektedir.

Paslanmaz Çelik Direği Nasıl Takılmalı?

Paslanmaz çelik bayrak direği başta da belirtiğimiz gibi sağlam olduğu kadar aynı zamanda ağır bir materyaldir. Bu noktada bu direğin yere mutlaka doğru şekilde takılması gerekmektedir. Aksi halde rüzgar veya benzeri etmenler ile bu direğin yerinden sökülmesi gibi problemler olabilmektedir. Mutlaka bu tür direklerin alanında uzman olan bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman bir ekip gerekli olan hesaplamaları yapmalı, direği buna göre imal etmeli ve direğin takılacağı alana da mutlaka düzgün bir şekilde yerleştirmelidir. İlerleyen süreçte herhangi bir güvenlik problemi yaşanmasına izin verilmemelidir. Bunun yanında direğin boyanması da önemlidir. Bu tür direkler genellikle açık ortamda kullanıldığından çevresel koşullara karşı dayanıklı hale getirmek için mutlaka boyanması gerekir. Tabii ki bu boyanın da uzman bir usta tarafından atılması önemlidir. Aksi halde kozmetik olarak kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Fiyatları

Paslanmaz çelik bayrak direği fiyatları insanlar tarafından çok fazla merak edilen ve araştırılan bir konu olsa da maalesef bu konuda sabit bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Bu noktada direğin boyutu gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir. Güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.