AW-11388974249
bayrak-diregi
Krom Bayrak Direği

Krom Bayrak Direği

krom-bayrak-diregi

Krom özellikle parlak bir malzeme olması ile dikkat çekmektedir. Krom her zaman lüks bir görüntü oluşturmaktadır. Bu noktada krom bayrak direği de çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle bayrağın öne çıkarılmasının gerektiği durumlarda bu tür direkler büyük bir rol oynamaktadır. Bu tür direklerin neredeyse hiç bir dezavantajı bulunmamaktadır. Tek dezavantajı kromun zaman içerisinde solabilmesi ve kararması olmaktadır. Bu noktada da doğru bir şekilde bakım yapıldığında bu tür direkler uzun yıllar parlaklığını korumakta ve hizmet vermektedir. Bu kadar çok tercih edilmesini sebebi de budur. İnsanlar bu tür direklere yoğun bir ilgi göstermektedir.

Krom Bayrak Direği Açık Alanda Kullanılır Mı?

Krom bayrak direği hakkında en çok araştırılan konuların başında bu tür direklerin açık alanda kullanılıp kullanılmayacağı gelmektedir. Daha önce de belirtiğimiz gibi krom kısa sürede kararabilen ve kötü bir görüntü oluşturabilen bir malzemedir. Bu noktada bu tür direkler genellikle kapalı ortamda kullanılmaktadır. Fakat krom çevre şartlarına çok da dayanıksız bir malzeme değildir. Bu noktada gönül rahatlığı ile dış ortamlarda da kullanılması mümkündür. Krom malzemeye doğru olarak bakıldığı ve gerekli temizlik düzenli olarak yapıldığı sürece parlak kalacaktır. Bu da tabii ki şık bir görüntü oluşturmasını sağlayacaktır. Krom direğe doğru şekilde baktığınız ve doğru malzemeler ile aksatmadan bakımını yaptığınız sürece kararma gibi problemler olmayacaktır. Bu durumda da krom direklerin dışarıda kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur. Hele de boyalı krom direkler dış ortam için çok uygun olmaktadır.

Krom Bayrak Direği Fiyatları

Firmamıza krom bayrak direği hakkında en çok gelen soru tabii ki fiyatlar olmaktadır. Fakat bu konuda sizlere sabit bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Direğin boyutu, direkte makara sistemi veya asansör sistemi olup olmayacağı gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir. Bu noktada en güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere istekleriniz doğrultusunda bir fiyat bilgisi verecektir. Kabul etmeniz durumunda da hızlı bir şekilde direği üretecek ve montajını gerçekleştirecektir.